O projekte

Bytový dom BERNO je umiestený v pokojnej novovybudovanej lokalite obce Bernolákovo – na Dubovej ulici. Vďaka skúsenosti developera je objekt kvalitná a technicky výborne spracovaná novostavba. Stavba je riešená trojpodlažnými domami, na každom podlaží sú dva byty. 6 bytov v každom dome zabezpečuje pokojné, rodinné bývanie. Bytový dom tvoria dva vchody s prízemím (byty s predzáhradkou) a dvoma nadzemnými podlažiami (viď pôdorys). Pred domom sú parkovacie státia.

Okolie

Projekt BERNO ponúka príjemné bývanie na pokojnom vidieku a zároveň s výbornou dostupnosťou do Bratislavy. V priamom okolí sa nachádzajú iba rodinné domy.

Obec Bernolákovo a jej okolie ponúka dostatok zelene a veľa príležitostí na šport a rekreáciu (golfové ihrisko, futbalové ihrisko a športový areál, jazdecký klub, cyklotrasy, Aquapark a Slnečné jazerá v Senci).

V okolí je výborná občianska vybavenosť. Priamo v obci Bernolákovo je zabezpečený kompletný servis (potraviny LIDL a JEDNOTA, menšie obchodíky, školy, škôlky, umelecká škola, detské ihrisko, lekáreň, zdravotné stredisko, zubár, reštaurácie a kaviarne, pošta, bankomaty, 4 km vzdialený je obchod METRO.

V súčasnosti je Bernolákovo dynamicky sa rozvíjajúcou obcou s veľkou perspektívou do budúcnosti. Schválením nového územného plánu sa vytvorili podmienky pre výstavbu rodinných domov v nových oblastiach obce a súčasne bola vyčlenená oblasť pre podnikateľské aktivity, na zabezpečenie ďalšieho rozvoja a občianskej vybavenosti obce.

www.bernolakovo.sk

Dopravná dostupnosť

Do centra Bratislavy je to autom cca 15 minút, na diaľničný obchvat do 10 minút. Do centra Bernolákova cca 2 minúty.
Medzi Bratislavou a Bernolákovom sú priame autobusové a vlakové spoje, ktoré premávajú počas celého dňa v polhodinových intervaloch.

 

 

Nahor